تماس بگیرید 09123498298
خانه / تابلوسازی تبلیغاتی حروف برجسته سه بعدی ۳d

تابلوسازی تبلیغاتی حروف برجسته سه بعدی ۳d

حروف برجسته سه بعدی ۳d

تابلوسازی تبلیغاتی –  قالبسازي تابلوسازی پلاستيک براي حروف و نوشته ها يكي از روشهاي متداول در کشورهای خارجی برای ساخت حروف برجسته است كه توليد آنها بصورت يك تكه با پرسهاي حرارتي صنعتي و تحت خلأ انجام مي پذيرد تابلوسازی آراز  مجهز به کارگاه مخصوص تابلوسازی و دستگاه های حروف سازی و قالبسازی حروف سه بعدی پلاستیک آماده ارائه کلیه خدمات تابلوسازی به مشتریان محترم می باشد


بیشتر مطالعات کنید : تابلوسازی حروف استیل


تابلوسازی تبلیغاتی حروف برجسته سه بعدی 3d تابلو سازی سه بعدی مغازه شرکت در استان تهران
تابلوسازی تبلیغاتی

مزایای حروف برجسته سه بعدی ۳d

– ايجاد فرمها و حجمهاي خاص و چشمگير سه بعدي بر روي حروف بگونه اي كه با ديگر روشها امكان پذير نيست
– توانايي اجراي نورپردازي هاي تركيبي و بسيار چشم نواز كه امکان آن در روش های دیگر موجود نیست
– سبكي و در عين حال انعطاف پذيري در مقايسه با طلقهاي پلكسي.
– يكپارچگی و استحكام حروف و دوام و عمر بيشتر
– توانايي شبيه سازي حروف ريخته گري شده برنج و آلومينيوم و ديگر فلزات، در حاليكه از نظر قيمت و وزن چند برابر از آنها كمتر است.
– سطوح نرم و محدب و مقعر دو بعدي و سه بعدي از مشخصه هاي اصلي و جداناپذير حروف سه بعدی است كه در روشهاي ديگر ديده نميشود. و اين انحناها و شكستهاي خاص نور در آنها ، ديد منحصر به فرد سه بعدي در حروف را ايجاد ميكند.
– كاملاً ضدآب و مقاوم به شرايط محيطي (آفتاب، ضربه، باران و برف، باد، گرد و غبار، رطوبت و ….)


بیشتر مطالعات کنید : تابلوسازی


تابلوسازی تبلیغاتی چلنیوم

تابلوهای چلنیوم نسل تقریباّ جدیدی از تابلوهای حروف برجسته با روشنایی می باشند که از رویه پلکسی گلاس و لبه های چلنیوم که نوعی آلیاژ آلومینیوم است تشکیل می گردند. این نوع حروف برجسته به لحاظ زیبایی ،مقاومت و آسیب پذیری کمتر نسبت به سایر حروف از طرفداران بسیاری در صنعت تابلوسازی و تابلوهای تبلیغاتی برخوردار است.
فرایند تولید تابلوهای چلنیوم در کارگاه تابلوسازی آراز به صورت کاملا اتوماتیک توسط دستگاه حروف ساز چلنیوم و دستگاه های برش لیزر و سی ان سی صورت می گیرد که به لحاظ سرعت، دقت و ظرافت چندین برابر نمونه های دست ساز است وجهت تامین روشنایی این حروف از ماژول های اس ام دی که از دوام و طول عمر بالایی برخوردار هستند بهره گرفته می شود.

بیش ا ز۵۰ مدل حروف برجسته :
لازم به یاد آوری است بیش از ۵۰ مدل حروف برجسته جهت استفاده در تابلوهای تبلیغاتی از جنس انواع استیل،پلاستیک،چلنیوم،لترمکس،فلز،آبکاری کروم  متناسب با انواع سلیقه ها و در رنج قیمت های متفاوت در تابلوسازی آراز قابل ساخت و عرضه می باشد.

تفاوت حروف چلنیوم آراز
در تابلوسازی آراز  به دلیل استفاده از دستگاه حروف ساز مخصوص و مکانیزه بودن ساخت حروف چلنیوم این نوع حروف برجسته به غیر از مدل استاندارد در مدل های پانچ دار و فانتزی هم قابل عرضه و ساخت می باشد .

تماس بگیرید 09123498298