ایسوس راگ فون ۶ نسخه بتمن معرفی شد

ایسوس مدل جدیدی از راگ فون ۶ را معرفی کرد که به شکل خاص با المان‌های بتمن ساخته شده است. گوشی راگ فون ۶ نسخه بتمن به تراشه دایمنسیتی ۹۰۰۰+ مجهز شده و المان‌های خاصی از شوالیه سیاه دارد.

داخل بسته‌بندی راگ فون ۶ نسخه بتمن، کیس محکمی را مشاهده می‌کنید که به المان‌های بتمن مجهز شده و یکی از تجهیزات جانبی بتمن هم در آن قرار گرفته است. از جمله این لوازم جانبی خاص بتمن می‌توانیم به کیس، خارج کننده سیم‌کارت با طرح بتمن و بت سیگنال اشاره کنیم. با بت سیگنال می‌توانید علامت بتمن را روی دیوار بیندازید.

آیتم‌های داخل بسته بندی گوشی ایسوس راگ فون ۶ نسخه بتمن

باید به این موضوع هم اشاره کنیم که طراحی این گوشی‌ها هم با المان‌های بتمن انجام شده است. لوگوی بتمن را در پشت گوشی مشاهده می‌کنیم و رنگ گوشی هم با رنگ مشکی بتمن همخوانی دارد. البته ایسوس یک پوسته خاص بتمن هم روی گوشی نصب کرده و حتی لایو والپیپر بتمن هم برای این گوشی در نظر گرفته شده است. صفحه نمایش همیشه روشن این گوشی هم به المان‌های بتمن مجهز شده.

پوسته و لایو والپیپر گوشی ایسوس راگ فون ۶ نسخه بتمن

گوشی راگ فون ۶ نسخه بتمن با قیمت ۱۱۹۹ یورو راهی بازار می‌شود و ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حاظه داخلی دارد. این گوشی در کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا با تراشه اسنپ دراگون ۸ پلاس نسل ۱ راهی بازار می‌شود.

بیشتر بخوانید: بهترین لپ تاپ های گیمینگ ایسوس

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *