پیکسل فولد در برابر گلکسی زد فولد ۴

گوگل بالاخره محصولی رونمایی کرد که می‌تواند به رقیتی برای یکی از گوشی‌های سامسونگ تبدیل شود. اولین گوشی تاشدنی گوگل با نام پیکسل فولد در مراسم گوگل I/O معرفی شد که می‌تواند رقیب خوبی برای زد فولد ۴ باشد.
پیکسل فولد همانند گلکسی زد فولد ۴ گوشی هوشمندی است که در صورت باز شدن به یک تبلت تبدیل می‌شود و فضای بسیاری زیادی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد.
از آنجایی که دو گوشی پیکسل فولد و گلکسی زد فولد ۴ بسیار شبیه به هم هستند، می‌خواهیم این دو گوشی پرچم‌دار را رو در روی یکیدگر قرار دهیم. البته که سامسونگ چهارمین نسل از گوشی تاشدنی خودش را راهی بازار کرده و گوگل تازه اولین نسل از پیکسل فولد را عرضه کرده است. با این حال پیکسل فولد یک رقیب جدید و جذاب در دنیای گوشی‌های تاشدنی به شمار می‌رود. پس بد نیست به مقایسه گلکسی زد فولد ۴ با پیکسل فولد ۴ بپردازیم.
قیمت تمام گوشی های موبایل بازار ایران را در فروشگاه تکنولایف ببنید: لیست قیمت روز گوشی
تفاوت پیکسل فولد ۴ با گلکسی زد فولد ۴؛ بازی اینچ‌ها و نسبت تصویر اولین چیزی که در مقایسه پیکسل فولد ۴ با زد فولد ۴ باید به آن اشاره کنیم این است که زد فولد..

آموزش نحوه ریست فکتوری آیفون از روش های مختلف

فهرست مطالب
آموزش ریست فکتوری آیفون با دکمه تنظیمات ریست فکتوری بدون اپل آیدی آیا ریست فکتوری آیفون 7 با دکمه تنظیمات با ریست فکتوری آیفون 11 و 13 تفاوت دارد؟ ریست فکتوری آیفون در حالت خاموش ریست فکتوری آیفون قفل شده سخن آخر پرسش‌های متداول گاهی اوقات پیش می‌آید که گوشی آیفون نیاز به بازیابی دارد. برای مثال اگر قصد فروش گوشی آیفون به فرد دیگری را دارید یا احساس می‌کنید که آیفون دارای باگی اذیت کننده است، ریست فکتوری آیفون راه حل مناسبی دیده می‌شود. برای آموزش نحوه ریست فکتوری آیفون از روش های مختلف بهتر است تا پایان این مقاله از تکنولایف همراه ما باشید.
نکته مهم: مهمترین نکته‌ای که باید پیش از ریست فکتوری آیفون بدانید، پاک شدن تمامی اطلاعات گوشی است. به همین دلیل ابتدا باید از تمامی اطلاعات بک آپ بگیرید سپس شروع به انجام مراحل بعدی کنید.
آموزش ریست فکتوری آیفون با دکمه تنظیمات ریست فکتوری آیفون به چند روش انجام می‌شود که در اینجا قرار است مراحل انجام آن با دکمه تنظیمات آموزش داده شود؛ اما نکته مهمی که پیش از انجام ریست فکتوری آیفون بدون آیتونز باید مورد توجه واقع شود، ریست نشدن گوشی..

معرفی بهترین مدل ترازوی دیجیتال

ترازوهای دیجیتال دارای صفحه نمایشی دیجیتالی هستند و معمولا دقت اندازه‌گیری دقیقی دارند. اکثر این ترازوها دقت سنجش بالایی دارند و می‌توانند وزن اشیای بسیار سبک را نیز اندازه‌گیری کنند. مدل دیگری از ترازوی دیجیتال وجود دارد که هوشمند عمل می‌کند. آن‌ها قابلیت‌هایی فراتر از اندازه‌گیری وزن دارند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی می‌توانید با قدم گذاشتن روی ترازو اطلاعاتی فراتر از وزن بدن به دست آورید. ترازوهای هوشمند می‌توانند دیدگاه کلی از سلامت بدن افراد به آن‌ها ارائه کنند. قیمت این ترازوها نسبت به مدل‌های معمولی کمی بیشتر است؛ اما باتوجه به ویژگی ردیابی سلامت بدن، وصل شدن به وای فای و بلوتوث که با خرید ترازوی هوشمند به دست می‌آورید، ارزش هزینه کردن را دارند. اندازه گیری BMI، ضربان قلب و ترکیبات چربی بدن برخی از آمارهایی هستند که می‌توانید با بهترین ترازوهای دیجیتال هوشمند به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. در این مقاله قصد داریم بهترین ترازو دیجیتالی را همراه با امکاناتی که ارائه می‌دهد به شما معرفی کنیم.
انواع ترازو را می توانید از تکنولایف بخرید: قیمت ترازو دیجیتال
منظور از ترازوی دیجیتال چیست؟ ا..