آیفون ۱۷ ؛ مشخصات و قیمت و تاریخ عرضه

فهرست مطالب

  • آیفون ۱۷ ؛ دوربین سلفی زیر صفحه نمایش
  • آیفون ۱۷ و آیفون ۱۷ پرو با صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی
  • قیمت قیمت گوشی آیفون ۱۷ و قیمت آیفون ۱۷ پرو مکس
  • دوربین آیفون 17

انتظار داریم که آیفون ۱۷ در سال ۲۰۲۵ راهی بازار شود. با این حال شایعات درباره آیفون ۱۷ پرو و آیفون ۱۷ پرو مکس منتشر شده‌اند.

آیفون ۱۷ ؛ دوربین سلفی زیر صفحه نمایش

دوربین سلفی آیفون ۱۷

اولین شایعات منتشر شده به این موضوع اشاره می‌کنند که آیفون ۱۷ اولین گوشی اپل خواهد بود که در آن دوربین سلفی و Face ID به زیر صفحه نمایش انتقال پیدا کرده است. شایعات می‌گویند که روی آیفون ۱۷ دیگر خبری از ناچ و Dynamic Island نخواهد بود. در واقع یک صفحه نمایش کاملا یکپارچه را روی آیفون 17 مشاهده خواهید کرد.

آیفون ۱۷ و آیفون ۱۷ پرو با صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی

بخشی دیگر از شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که تمام مدل‌های iPhone 17 از صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی استفاده می‌کنند. در واقع صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی دیگر در انحصار مدل‌های پرو و پرو مکس نیست و مدل‌های معمولی آیفون ۱۷ هم از این صفحه نمایش استفاده میکنند.

قیمت قیمت گوشی آیفون ۱۷ و قیمت آیفون ۱۷ پرو مکس

در حال حاضر بسیار زود است که درباره قیمت آیفون ۱۷ و قیمت آیفون ۱۷ پرو مکس صحبت کنیم. با این حال نباید انتظار داشته باشیم که قیمت این گوشی‌ها کمتر از قیمت مدل‌های فعلی باشد. حتی بعید نیست که گوگل قیمت آیفون ۱۷ را هم افزایش دهد.

دوربین آیفون 17

درباره این موضوع که وقعا چه تغییراتی در ساختار دوربین آیفون 17 و آیفون 17 پرو رخ می‌دهد، هنوز چیزی نمی‌دانیم. با این حال انتظار داریم که دوربین‌ها بزرگ‌تر شوند و حسگر با کیفیت‌تری داشته باشند.

ads

اگر یک پاور بانک 40000 با دوام نیاز دارید، اینجا معرفی کردیم.

بهترین پاوربانک 40000 میلی آمپری

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *