همه چیز درباره آیفون 15

در حالی که هنوز مدت زمان زیادی به معرفی آیفون 15 و آیفون 15 پرو باقی‌مانده، با اطلاعات جدیدی از این گوشی‌ها مواجه شدیم.

تصویر آیفون 15

اولین تصویر آیفون 15 مربوط به طرح‌های CAD می‌شود. سایت 9to5Mac تصویری از ایفون ۱۵ منتشر کرده که نشان می‌دهد، مدل معمولی آیفون ۱۵ به ناچ جزیره‌ای مجهز شده که شکل کپسولی دارد. همچنین مشخص شده که آیفون ۱۵ از صفحه نمایش ۶٫۲ اینچی استفاده می‌کند.

تصویر آیفون ۱۵

در این تصویر مشخص شده که آیفون 15 به پورت USB-C مجهز شده است. چند وقت پیش گفته شده بود که پورت لایتنینگ از روی آیفون حذف می‌شود و پورت USB-C روی این گوشی قرار می‌گیرد. حالا تصاویر منتشر شده نشان می‌دهند که آیفون ۱۵ پورت USB-C دارد.

دوربین پشت آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو

در تصویر منتشر شده از آیفون ۱۵ مشخص شده که روی لبه سمت چپ دکمه‌های تنظیم صدا و دکمه MUTE قرار گرفته‌اند. در پشت گوشی هم دوربین دوتایی دیده می‌شود.

پورت USB-C آیفون ۱۵

رندرهای آیفون ۱۵ پلاس

رندرهای جدیدی که از آیفون 15 پلاس منتشر شده، نشان می‌دهند که این گوشی از ناچ حفره‌ای بهره می‌برد. اگر این رندرها نهایی باشند، آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس مانند آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس از ناچ جزیره‌ای کپسولی شکل بهره می‌برند.

آیفون ۱۵ پلاس و آیفون ۱۴ پلاس

همچنین در این رندرها مشخص شده که آیفون 15 پلاس مانند دیگر مدل‌های آیفون 15 از پورت USB-C استفاده می‌کند.

پورت USB-C آیفون ۱۵ پلاس

به نظر می‌رسد که آیفون ۱۵ پلاس حاشیه‌های بسیار کمی در مقایسه با مدل قبلی دارد. در پشت این گوشی هم دو دوربین پشت دیده می‌شود که شامل دوربین اصلی و دوربین اولتراواید می‌شود. روی لبه سمت راست گوشی دکمه پاور و روی لبه سمت چپ دکمه‌ تنظیم حجم صدا و دکمه سایلنت کردن گوشی قرار گرفته است.

دوربین پشت آیفون ۱۵ پلاس

تصویر آیفون ۱۵ پرو

تصویر منتشر شده از آیفون ۱۵ پرو نشان می‌دهد که این گوشی هوشمند رنگی تاریک خواهد داشت. احتمالا این رنگ جدید آیفون ۱۵ و آیفون 15 پرو مکس خواهد بود. این تصویر نشان می‌دهد که آیفون ۱۵ پرو و آیفون 15 پرو مکس سه دوربین پشت دارند و ناچ جزیره‌ای استفاده می‌کنند. احتمالا این گوشی هم پورت USB-C دارد.

تصویر آیفون ۱۵ پرو

قیمت آیفون 15 پرو مکس

تازمانی که آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو مکس معرفی نشود، قیمت این گوشی‌ها هنوز مشخص نیست. با این حال انتظار می‌رود که قیمت آیفون 15 پرو مکس نزدیک به قیمت در نظر گرفته شده برای آیفون ۱۴ پرو مکس باشد.

سوالات متداول

آیا آیفون ۱۵ از پورت USB-C استفاده می‌کند؟ با توجه به شایعات و تصاویر لو رفته به نظر می‌رسد که این گوشی از پورت USB-C استفاده خواهد کرد.

قیمت آیفون 15 پرو مکس چقدر است؟ هنوز اطلاعاتی از قیمت این گوشی نداریم، اما باید نزدیک به قیمت آیفون ۱۴ پرو مکس باشد.

ads

اگر می‌خواهید یک جاروبرقی بخرید، این راهنمای خرید جاروبرقی را حتما بخوانید.

راهنمای خرید جارو برقی

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *