Magic Editior گوگل عکس‌ها را با هوش مصنوعی جادو می‌کند

یکی از ابزارهای جالبی که گوگل در مراسم Google I/O امسال نشان داد، ابزاری بود که با هوش مصنوعی می‌توانست عکس‌ها را ویرایش کند. گوگل تصویری را نشان داد که در آن زنی روبه‌روی آبشار قرار گرفته است. گوگل با ابزار جالبی که نشان داد توانست زن را در عکس جابه‌جا کند و او را در سمت دیگر عکس قرار داد. این ابزار به صورت هوشمند جاهای خالی را به سرعت بازسازی کرد. سپس با لمس آسمانی که در تصویر بود، ابرها حذف شدند و آسمان هم آبی‌تر شد. تمام این کارها تنها در چند ثانیه صورت گرفت.

این ابزار که با استفاده از هوش مصنوعی کار می‌کند Magic Editor نام دارد. گوگل به این موضوع اشاره کرد که سال‌هاست روی این ابزار کار کرده و حالا آماده است که Magic Editor را روی برخی سرویس‌هایش آزمایش کند و در اختیار مردم قرار دهد. ابزار مجیک ادیتور شامل Magic Eraser می‌شود و به سرعت می‌تواند افراد و اجسام را از روی عکس حذف کند و عکس هم به هیچ عنوان خراب نمی‌شود.

امکان جا به جایی افراد با Magic Editior گوگل

گوگل هنوز تاریخ عرضه‌ای برای ابزار Magic Editor اعلام نکرده، اما مشخص است که این شرکت می‌خواهد بهترین و ساده‌ترین روش برای ویرایش عکس را در اختیار مردم قرار دهد. تنها با لمس عکس و درگ (Drag) کردن آن می‌توانید عکس را ویرایش کنید. گوگل دعا می‌کند که ابزار جدید آن‌ها روند پیچیده ویرایش عکس را بسیار ساده می‌کند. ابزاری که این کارهای پیچیده را با هوش مصنوعی در چند ثانیه انجام می‌دهد. هوش مصنوعی می‌تواند رنگ‌ها را بهتر کند و یا اندازه اجسام داخل عکس را تغییر دهد و حتی افراد را در عکس جابه جا کند.

امکان تقویت کردن رنگ عکس‌ها با Magic Editior گوگل

گوگل مجیک ادیتور کاملا رایگان خواهد بود و به راحتی در دسترس همه قرار می‌گیرد. این ابزار برای این ساخته شده که بتواند جایگزین فوتوشاپ باشد و خیلی راحت بتوان با آن کار کرد. Magic Editor در طول ماه‌های آینده به سرویس گوگل فوتوز اضافه می‌‌شود تا همه بتوانند از آن استفاده کنند.

ads

می‌خواهید لپ تاپ اپل خود را بفروشید یا به تنظیمات کارخانه برگردانید؟ مطلب زیر را بخوانید:

ریست فکتوری مک بوک

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *